WordPress Destek Hizmeti

Profesyonel WordPress desteği, daha profesyonel bir web sitesi inşa etmeniz ve kurumsal kimliğinizi ön plana çıkarmanız için son derece önemlidir. WordPress’i kurarak işe başlayacağınız bu alanda, ürün ve hizmetlerinizi hedef kitleye ulaştırmada daha etkin yolları takip edebilecek ve piyasada daha güçlü olmayı başarabileceksiniz. Bireysel ve kurumsal WordPress Hizmetimiz ile artık siz de profesyonelliğin ve piyasada güçlü bir aktör olmanın ötesini keşfedeceksiniz. 7/24 destek hizmetimiz ve anlık çözümlerimiz ile tanışmanız için en uygun zaman şimdi!

Profesyonel WordPress Destek Hizmeti

A’dan Z’ye WordPress’in, bireysel web siteleriniz ve işletmeniz için ne kadar önemli olduğunu deneyimlemeniz için hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Dijital içerik yönetimi ve pazarlama yönetimi için WordPress’in gücünü test edebilir ve hizmetimizden hemen yararlanmaya başlayabilirsiniz. Teknik entegrasyonlar ve rakipsiz kombinasyonlarımız ile en iyisini sunmak için sabırsızlanıyoruz. Kurumsal ve bireysel kullanımlardan size hitap edeni seçin ve kullanmaya hemen başlayın!

Basit Bir Blog ya da Profesyonel Bir Ticaret Sitesi

Alanınız ne olursa olsun en iyi sonuçlar için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Basit bir blog için içerik yönetimi analizi ya da profesyonel bir ticaret sitesi için ürün entegrasyonu… isteğinizi belirtmeniz yeterli olacaktır. Sizler için derlediğimiz paketlerden size hitap edeni seçebilir ve entegrasyonun ilk aşaması için profesyonel desteği hemen edinebilirsiniz.

Sadece 1 iş günü içerisinde, almak istediğiniz hizmeti kullanmaya başlayabileceksiniz. Hayallerinizi gerçeğe dönüştürmek ve pazarın güçlü bir aktörü olmak için artık her zamankinden daha fazla şanslısınız!

Destek Süreçleri

Wordpress Destek Hizmetimizi süreçlere ayırarak işlemleri kontrol altında tutuyoruz ve sizlerle birlikte çalışıyoruz.

TALEPLERİNİZİ ALIYORUZ
Öncelikli olarak siteniz ile alakalı bizlerden istediğiniz destek konusunda sizleri detaylı olarak dinliyor ve yol haritası çiziyoruz.

UZMAN EKİBİMİZLE ANALİZ YAPIYORUZ.

TASARIM VE OPTİMİZE
Planlama dahilinde tasarım ölçülerinizi belirleyip web sitenizi sizlerle beraber tasarlıyor seo, güvenlik, hız optimizasyonlarını yapıyoruz.

KREATİF TASARIMLAR GERÇEKLEŞTİRİYORUZ.

TEST VE YAYINLAMA
Tasarım çalışması biten web sitenizin testlerini yapıyor ve yayınlama sürecine geçirip yayın hayatını sürdürmesi için çalışmalar yürütüyoruz.

SİTENİZİ YAYINA ALIYORUZ.

Fiyatlarımız

Her bütçeye uygun fiyat politikası ile web sitelerinize değer katıyoruz.

BASIC
350
 • Düzenli Wordpress Güncellemeleri
 • Güncelleme ile Oluşan Sorunların Çözümü
 • Aylık Yedekleme
 • 7/24 İzleme
 • 7/24 Güvenlik
 • 24/7 Destek
 • Spam Kontrölü
 • Aylık Raporlama
PROFESSIONAL
749
 • Düzenli Wordpress Güncellemeleri
 • Güncelleme ile Oluşan Sorunların Çözümü
 • Haftalık Yedekleme
 • 7/24 İzleme
 • 7/24 Güvenlik
 • 24/7 Destek
 • Spam Kontrölü
 • Aylık Raporlama
 • 5 Adet Ufak Çaplı Düzenleme
PREMIUM
1499
 • Düzenli Wordpress Güncellemeleri
 • Güncelleme ile Oluşan Sorunların Çözümü
 • Haftalık Yedekleme
 • 7/24 İzleme
 • 7/24 Güvenlik
 • 24/7 Destek
 • Spam Kontrölü
 • Aylık Raporlama
 • 10 Adet Ufak Çaplı Düzenleme

Kurulum Hizmetlerimiz

Müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarımızın altyapısında aşağıdaki maddeler yer almaktadır.

PROFESYONEL DESTEK
Web sitesinin yayınlanması ve yayın hayatını sürdürmesi konusunda uzman olan ekibimiz ile birlikte sizlere 7 gün 24 saat destek veriyoruz.
MÜŞTERİ ODAKLI
Çalışmalarımızda tamamen müşteri odaklı çalışıyor, tüm tasarım sürecinde fikirlerinize ve değerlerinize önem vererek hareket ediyoruz.
GARANTİLİ HİZMET
Çalışmalara başlamadan beraber hazırladığımız sözleşme dahilinde belirlenen tüm koşulları yerine getireceğimizi garanti ediyoruz.
RESPONSİVE TASARIM
Tüm tasarımlarımız mobil, tablet, bilgisayar, televizyon gibi her türlü elektronik cihazda farklı ve tarayıcı uyumlu görünüme sahiptir.
KREATİF TASARIM
Her geçen gün yenilenen teknolojiyi yakından takip ederek web sitenizi tasarlarken kreatif tasarım ölçülerine dikkat ediyor ve geliştirilmesini sağlıyoruz.
HIZLI WEB SİTELERİ
Yılların verdiği tecrübeler sayesinde çok daha hızlı reaksiyon gösteren web siteleri hazırlıyor sitenizin google açısından değerli olmasını sağlıyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular

Aklınıza takılan tüm sorulara yanıt vermeye çalıştık eğer yeterli olmadıysa bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Tema ücreti pakete dahil mi?

Evet fiyata dahildir. Ortak çalıştığımız ThemeForest.net firmasından beğendiğiniz herhangi bir WordPress temanın 100% Türkçe olarak kurulumu tüm paketlerde fiyatlarımıza dahildir. Ortalama tema ücretleri ($45 – 65) civarındadır.

Çalışmalarda revizyon hakkı var mı?

Evet revizyon hakkınız vardır. Sonuç olarak bir hizmet almaktasınız ve satın aldığınız hizmetin içinize sinmesi bizim için çok önemlidir. Bu yüzden sizlere en iyi hizmeti verebilmek adına dilediğiniz kadar revizyon hakkınız mevcuttur. Revizyon haklarınız örnek olarak; logonuzda düzenleme, tema renk ve fontlarında düzenleme, sayfa genişliklerinin düzenlenmesi vs.

SEO hizmeti veriyor muyuz?

Evet profesyonel ve başlangıç seviyesi olarak SEO hizmeti veriyoruz. Tüm SEO paketleri hakkında detaylı olarak WordPress SEO Hizmeti sayfamızdan bilgi alabilirsiniz.

Çalışmalar kaç günde tamamlanıyor?

Hazırlanacak web sitesinin şekline göre (örnek: e-ticaret yada blog) çalışmalar 1 ila 5 iş günü arasında sürmektedir. Bu süre sizden istenen evrak ve dokümanların hızlı teslimatına bağlı olarak kısalabilir.

Neden hosting, domain ve SSL 1 yıl?

Sizin için yaptığımız tüm çalışmalarda ilk yıl Hosting, Alan adı ve SSL bizim tarafımızdan karşılanmakta. Takip eden yıllarda kendiniz bu hizmetler için ilgili firmalara ödeme yaparak web sitenizin kullanım süresini dilediğiniz gibi uzatabilirsiniz.

Çalışmalar ile ilgili rapor alacak mısınız?

Evet çalışmalar ile ilgili rapor vermekteyiz. Bu rapor, çalışmanın bitiminden maksimum 1 ila 2 iş günü içinde belirlediğiniz e-posta adresinize gönderilecektir.

Çalışmanın ardından destek alabilecek misiniz?

Evet iş bitiminden sonra yardım ve destek alabileceksiniz. Destek şunları kaplar; sitede oluşabilecek bir hata, tema, WordPress alt yapısı veya herhangi bir eklentinin güncellenmesidir. Destek süreleri paketlere göre değişmektedir, örneğin; başlangıç paketi 3 ay, profesyonel paket 6 ay ve kurumsal paket 1 yıllık destek içermektedir. Opsiyonel olarak bu süre uzatılabilir, detaylı bilgi için lütfen iletişime geçiniz.

Ücret iadesi var mı?

Maalesef hayır. Dijital hizmet vermekteyiz ve yapılan işlemler maalesef geri alınamıyor. Bu yüzden siz yapılan çalışmadan memnun kalacağınız ana kadar tüm işlemler tarafımızdan yapılarak sizleri memnun etmek görevimiz.

Sitenizi nasıl yöneteceksiniz?

Sadece E-ticaret paketimize özel olarak sitenizin yönetimi, ürün ekleme, sipariş takibi ve benzeri konularda sizlere detaylı videolar çekip gönderiyoruz. Bu sayede web sitenizi nasıl yöneteceğinize dair yeterli bilgiye sahip olabilirsiniz.

Web Site Türü:
Bütçe:

Sitenizi Uzmanına Bırakın

Wordpress, Tasarım, Yazılım, Seo alanında uzman ekibimiz ile web sitelerinizi geleceğe taşımak için çalışıyoruz.

Whatsapp Destek Hattı
0507 610 77 49

Çağrı Merkezi
0850 305 05 53

Mail Adresleri
info@trwordpress.com

Ofis Adresimiz
Orta Mah. Yalnız Selvi Cad. No:43/22 Kartal/İstanbul

WordPress Destek Hizmeti Açıklama

Wordpress web sitelerinizin sorunsuz ve ölçeklendirilebilir bir şekilde çalışmasını ve hızlı performans göstermesini sağlayan WordPress Destek Hizmeti, özellikle güvenli ve güvenilir bir WordPress sistemi inşa etmek isteyenlere hitap ediyor. Güvenli, çünkü WordPress web sitenizin tüm iç ve dış tehdit ve yanlış çalışmalara karşı güvende olmasını sağlıyor. Güvenilir, çünkü web siteniz ne kadar güvenli ve hızlı olursa olsun, beklediğiniz hizmeti periyodik olarak alamadığınızda her zaman size sorun çıkaracaktır. Ürün ve hizmetlerinizi kapasite ve profesyonelliğini arttırmak adına WordPress destek hizmetlerinden faydalanmanız her zaman faydanıza olacaktır. Performans optimizasyonundan tutun da hata ayıklamaya, hız arttırmadan tutun da güvenli trafiğe değin tüm adımlarda en iyisini almanız mümkün.

WordPress Destek Hizmeti Almalı mıyım?

Eğer henüz WordPress ile tanışıyor ve ne işe yaradığından tutun da nasıl bir aşamaya geleceğine kadar neler yapmanız gerektiği konusunda profesyonel destek almanız adına bu önemli. Web siteniz ne kadar mükemmel hizmet ve ürün pazarlıyor olursa olsun, eğer destek hizmetlerinden yoksun bir şekilde bunu sürdürmeye devam ederseniz, bir süre sonra web sitenize yapılacak saldırılar ile web siteniz daha korumasız ve daha yavaş hale gelecektir. Bu da hem ürün ve hizmetlerinizin pazarlanması için risk oluşmasına hem de markanızın kurumsal kimliğine zarar verecektir. Bu yüzden her bir aşamada ne yapmanız gerektiği, hangi eklentiler kullanmanızın daha faydalı olacağı, çöken ya da zedelen WordPress sisteminizin nasıl daha iyi hale geleceği konusunda alçağınız destek hizmeti, her zaman faydanıza olacaktır. Responsive tema kurulum ve kullanımı, arayüz basitleştirme, dijital içerik oluşturma ve SEO kurallarına göre inşa etme ve çok daha fazlasını bu şekilde daha profesyonel bir şekilde yapabileceksiniz.

Web Sitenizi Proaktif Hale Getirebilirsiniz

Wordpress destek hizmeti alma aşamasında, web sitenizin işleyişini ve hızını arttıracak ve böylelikle pro-aktif bir süreç ilerletmiş olacaksınız. Kısacası bu sayede web sitenizin daha akılcı ve daha güçlü şekilde büyümesini sağlamış olacaksınız. Bu da doğal olarak hedef kitleye daha çabuk ulaşmanızı sağlamakla kalmaz aynı zamanda ürün ve hizmetlerinizin daha aktif şekilde pazarlanmasını da kolaylaştırır.

Sadece bir kurumsal ya da e-ticaret faaliyeti için değil, basit bir blog sitesi için dahi WordPress destek hizmeti alabilirsiniz. Bu, size, daha profesyonel bir sistem yönetimi için yardımcı olacak ve içerik giriş ve yönetiminizin daha akılcı şekilde yapılmasını sağlayacaktır. Etkin koruma, etkin yönlendirme ve etkin yönetim için WordPress destek hizmeti her zamanda size ve web sitenize değer katacaktır.

En İyi WordPress Destek Hizmetini Nereden Alabilirim?

Firmamız, sizlere başlangıçtan sonuna ve sonrasında periyodik bakımlar şeklinde en iyi hizmeti vermeye odaklanmıştır. En iyi WordPress destek hizmetini firmamız aracılığı ile en uygun fiyatlara alabilir ve dilediğiniz paketi deneyimleyebilirsiniz. Dilerseniz tekil ya da kurumsal alımlar yapmak için iletişime geçebilirsiniz.

Neden WordPress ?

Wordpress, açık tabanlı yayın ve kodlama sistemidir. Sıradan ve şablon tasarımlardan farklı ve tüm adımları kendi beklenti ve bütçenize göre adım adım nakşedebileceğiniz bir sistem olanağı tanır. Kısacası hazır bir tema ve eklentiler grubundan farklı olarak, tüm aşamaları beklentilerinize göre şekillendirebileceğiniz, tek tek ayrı ayrı kodlanan bir sistemdir. Peki neden WordPress? WordPress avantajları neler?

Wordpress, tüm bu nedenlerden dolayı size bir sisteme bağlı olmaktan ziyade, kendi beklentilerinize karşılık verecek bir sistemi kurgulama imkanı sunuyor. Güvenlikten tutun da temaya, hızından tutun da eklentilerine değin tüm hepsini siz kurgulayacaksınız. Bu, daha fazla özgürlük ve daha fazla profesyonellik demektir. Tabii ki, kurumsal kimliğinizin de web dünyasından kabul edilmesini sağlayacak önemli bir argümandır.

Wordpress’in avantajları arasında en önemli noktalardan biri de güvenliktir. Çünkü güvenlik kaygısı taşıyan bireysel ve kurumsal müşterilere, daha güçlü kaynak kodu koruması ve sunucu koruma desteği sunmaktadır. Bu da Hacker’ler ve kötü niyetli yazılımlar için ekstra koruma anlamına geliyor.

ÇÖZÜM ORTAKLARIMIZ

Web sitelerinizi tasarlarken dünyanın en büyük markaları ile çözüm ortaklığı yapıyoruz.