Wednesday Dizisi İnceleme

Wednesday’in ortaya çıkan psişik yeteneklerde ustalaşma, kasabayı terörize eden korkunç bir cinayet serisini engelleme ve 25 yıl önce ebeveynlerini karıştıran doğaüstü gizemi çözme girişimleri dizinin odak noktalarını oluşturacak. Komediyle korkuyu birbirine karıştıracak olan Wednesday, Nevermore Akademisi’nde geçecek. Wednesday, yeteneklerini bu akademide geliştirmeye çalışacaktır. Ama onunla birlikte aynı okulu paylaşan ergen kızların olması ortalığı karıştıracaktır.

Netflix aboneliği olanlar için dizi izleme keyfinin tadı anlatılamaz. Wednesday dizisi netflix haricinde görüntü kalitesi en güzel şekilde diziciabi.com‘da izlenir. Klasik aşk dizilerinden, dram filmlerinden bunalanlar için Wednesday dizisi en iyi tercih diyebiliriz.

Wednesday Dizisi Ne Anlatıyor?

Dizide Wednesday, yeni ortaya çıkan medyumluk yeteneğinde ustalaşmaya çalışacak, kasabada dehşet saçan kanlı bir cinayet serisini önleyecek ve 25 yıl önce ebeveynlerinin karıştığı doğaüstü bir gizemi çözecek. Üstelik tüm bunları yaparken okulda kurduğu yeni ve karmakarışık ilişkilerde yolunu bulmaya çalışacak.

Wednesday Dizisi Kaç Yaş İçin Uygun?

Wednesday dizisi Türkiye’de 18 yaş ve üzeri için yayınlanmaktadır.

Wednesday Dizisi Kaç Bölüm?

Netflix’in Addams Ailesi’nin kızına odaklandığı dizisi Wednesday, 23 Kasım’da Netflix’te izleyiciyle buluşmuştu. Dizinin ilk sezonu ise 8 bölümden oluşuyor.

Wednesday Dizisi Korku Dizisi Mi?

Wednesday (Türkçe: Çarşamba), Addams Ailesi filminden Wednesday Addams karakterine dayanan Amerikan reşit olma, doğaüstü, korku komedisi internet dizisidir.

Wednesday Xavier Kimdir?

Wednesday dizisinde Xavier karakterini Percy Hynes White canlandırmaktadır. Sanatını hayata geçirme yeteneğine sahip Nevermore Academy öğrencisi rolündedir.

Wednesday Dizisi Oyuncuları Kimler?

Wednesday Addams – JENNA ORTEGA

Enid Sinclair EMMA MYERS

Xavier Thorpe – PERCY HYNES WHITE

Tyler Galpin – HUNTER DOOHAN

Bianca Barclay – JOY SUNDAY

Ajax – GEORGIE FARMER

Eugene – MOOSA MOSTAFA

Larissa Weems – GWENDOLINE CHRISTIE

Yorum yapın