Fitkivi Noropsikolojik Metodları

Fitkivi Nedir?

  İlaç yok, spor yok, diyet yok ama kilo vermek var! Böyle bir cümleden sonra nasıl kilo vereceğim sorusu aklınızı karıştırıyorsa hemen sorunuzun cevabını verelim. Nöropsikolojik yöntemler ile ayda 4-8 kilo arasında kilo kaybetmeniz mümkün!

  Alanında uzman psikolog, diyetisyen ve yaşam koçlarından oluşan ekibimizin size özel hazırladığı seans programları ile yemek konusunda kendinizi kısıtlamadan, spora zaman ayırarak kendinizi yormadan ya da kimyasal içeren ilaçlar kullanmadan sadece psikolojik olarak iştahınızı kapatma yöntemimiz ile kilo kaybedeceksiniz.

Peki seanslarımız nasıl oluyor da kilo vermenizi sağlıyor?

  Fitkivi’nin 5 farklı kademeden oluşan programına katılım sağladığınızda sadece bir kere ödeme yaparak her ay kademe yükselerek ilerleyeceksiniz. Bu kademelerden kısaca bahsetmek gerekirse; online diyetisyen ve psikoloji seanslarını bir arada aldığınızı düşünebilirsiniz. Alanında uzman olan ekibimizin hazırladığı programda danışanlarımıza kademelerine uygun ses kayıtları ve pdf dosyaları iletilir. Bu ses kaydı ortalama 3-7 dakika arasında değişmekle birlikte dinleme zamanınızın yemekten önce ya da yemek yeme sırasında olmasını istiyoruz. Ses kaydı ile birlikte yemek esnasında iştahınızın azaldığını ve kilo kaybettiğinizi göreceksiniz. Pdf dosyasını da size önerilen vakitlerde okumanızı öneriyoruz. Ayrıca programa devam ettiğiniz sürece uzman ekibimiz ile birebir iletişim halinde olarak aklınıza takılan her sorunun cevabını alabiliyorsunuz.

Unutmayın! Fitkivi, sağlıklı şekilde kilo vermenizi amaçlar. Bu yüzden ilaç ya da takviye edici gıdalar gibi kimyasal içeren içerikleri size önermez.

Fitkivi’nin başarı oranı nedir?

  Seanslarında kendilerine önerilenleri düzenli şekilde yapan danışanlarımızın %94’ü vücut kitle indeksine göre ayda 4-8 kilo kaybederken, seanslarda kendilerine önerilen koşulları tam olarak sağlamayan %6’lık orandaki danışanlarımız daha az kilo kaybederek seanslarını tamamlamışlardır.

  Fitkivi, kilo problemi olan tüm danışanlar için etkili bir yöntem olduğunu Dünya çapında kanıtlamış bir yöntemdir. Bilinçaltı çalışmaları ile insanların pek çok şeyi başardıkları görülmüştür, Fitkivi de kilo probleminin kaynağına inerek direkt olarak beyninize daha az yemek yeme komutu vererek kilo kaybetmenizi sağlar, üstelik kilo kaybetmek için günde sadece 10 dakika ayırmanız Fitkivi için gayet yeterli bir süredir.

Fitkivi Programına nasıl katılabilirim?

  Nöropsikolojiyi doğru şekilde kullanarak kilo vermenizi sağlayan Fitkivi programında size özel hazırlanan programlar ile kilo vermeye ilk kademeden başlayarak adım atmış oluyorsunuz. Fitkivi oryantasyon süreci ilk 14 günü kapsayan bir süreçtir ve Fitkivi Programının ilk kademesidir. Danışanlarımızın daha hızlı kilo verdiği sürecin 2, 3, 4 ve 5. kademeler olduğunu gözlemledik. Programa katıldığınızda 14 günlük oryantasyon sürecinin bitimin akabinde uzman ekibimizin sizi yönlendirmesi ile 2. kademeye ve devam eden süreçte üst kademelere geçmeye devam edeceksiniz. Unutmayın! Fitkivi Programı sizden her kademe için yeniden ödeme talep etmez, sadece bir kere ödeme yaparak tüm kademelere süreçle birlikte dahil olursunuz. Ayrıca Fitkivi, kişiye özel hizmet veren bir programdır. Yani sizi bir gruba dahil ederek sadece bulunduğunuz gruba hitap etmez, size birebir koçluk yapar.

  Yazımızın sonunda bulunan iletişim bilgileri ile bizimle iletişime geçebilir, detaylı bilgi alabilir ve kurallar ya da yasaklar olmadan özgürce kilo kaybetmeye başlayabilirsiniz.

Fitkivi sağlığım için zararlı mı?

  Yazımızın detaylarında da bahsettiğimiz gibi Fitkivi takviye edici gıda ya da ilaç değildir. Yani size kimyasal içeren içerikler önererek sağlığınızı tehdit etmez. Fitkivi bir diyet programı da değildir, internet üzerinden genel bilgiler içeren diyetleri size önermez. Spor yapmanın herkes için faydalı olduğunun farkındayız ama online bir program olan Fitkivi sizi fiziksel olarak herhangi bir aktiviteye de zorlamaz.

   Sadece nöropsikolojiyi doğru kullanarak iştahınızın azalmasını sağlayan Fitkivi,  her geçen gün fazla kilolarınızı vermenizi ve ayda ortalama 4-8 kilo kaybederek ideal kilonuza ulaşmanızı sağlar. Fitkivi Programındayken istediğiniz yiyecekten istediğiniz kadar tüketebilir, kendinize yasaklar koymadan hayatınıza devam edebilirsiniz.

  Sende bir an önce fazla kilolarından kurtulmak istiyorsan, bizimle iletişime geç.

Kaynak : https://cnkrt.org/fitkivi-noropsikolojik-metodlari/

Yorum yapın