Clash Of Clans Köy Düzenleri

Clash Of Clans şüphesiz çoğu gamer’ın telefonlarından silmeyeceği türden bir oyundur. Bu eşsiz oyunda yoğun bir rekabet söz konusu. Bahsi geçen rekabetten üstün gelme konusunda ise köy düzenleri kritik bir öneme sahip. Clash of Clans köy düzenleri mutlaka stratejik ve akıllıca oluşturulmalıdır. Rakiplerinize gövde gösterisi yapmak ve klanınızda ön plana çıkmak istiyorsanız ideal düzenleri devreye sokmalısınız.

Clash of Clans 6. Seviye Belediye Binası Köy Düzeni

Clash of Clans 6 seviye köy düzeni uygulanırken topları dış binalarla koruma altına almanız avantaj sağlayacaktır. Söz konusu dış binalar, düşmanların toplarınıza ulaşmasını büyük ölçüde engelleyecektir. Bu fırsattan istifade ederek düşmanlara iyi hasar verebilirsiniz. Ayrıca topların yanına minimum 2 adet bomba koymakta akıllıca olacaktır.

6 seviye belediye binası köy düzeni devreye sokulurken savunmada kullanılacak ordularda son derece önemlidir. Genellikle 1 cadı + 2 sihirbaz önerilir. Bunun yanında 1 Bebek Ejderha + 2 Büyücü + 2 Okçu ile de savunma yapabilirsiniz.

Clash of Clans 5. Seviye Köy Düzeni

Belediye binanız 5. seviyeye ulaştıysa büyük bir yol kat etmişsiniz demektir. Artık hem köy saldırıları hem de klan savaşlarında ön plana çıkmaya hazırsınız. Ancak her ne olursa olsun Clash Of Clans 5. seviye köy düzeni tasarımınız iyi olmalıdır.

5. seviye belediye binasında yeni tuzaklar açılacaktır. Bu seviyede toplam 45 binayı barındıracaksınız. Ayrıca üssünüzü savunmak için 100 adet 5. seviye duvarınız olacak. Köyünüzü tasarlarken ilk önce kafanızda bir hedef belirlemeniz lazım. Kupa kasma, kaynak koruma ve klan savaşları olmak üzere odak noktanızı belirlemeniz lazım.

Clash of Clans Savunma Tipi Köy Düzenleri

2000 kupa üstü liglerde genellikle çok güçlü saldırılar meydana geliyor. GoWiPe saldırısı ya da ejder saldırısı kaynaklarınızın bir bölümünü kaybetmenize sebep olabilir. O nedenle kendinize mutlaka bir kupa aralığı seçin. Çünkü saldırı eşleşmeleri kupa sayısına göre oluyor. Eğer duvarlarınızı düşük seviyelerde bıraktıysanız, yükselmemiş duvarlar her zaman için daha ilgi çekicidir. Saldırı ihtimali her zaman yüksektir. Dolayısıyla duvarlarınızı güçlendirmeyi asla ihmal etmemelisiniz.

Milyonların sevgilisi olan Clash of Clans hakkında daha fazla bilgi almak ve resimli bir şekilde kapsamlı içeriklere ulaşmak için https://www.teknofeed.com/clash-of-clans/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum yapın